Burning Angel Chili

Slovenský raj čili papričiek.

varga

Príbeh Burning Angel Chili

Bolo leto 2014. Kolega mi s úsmevom na tvári podáva darček, 2 čili papričky. “Ale opatrne!” vysvetľuje, “Sú pálivé.”, dodáva a jeho šibalský úsmev mi začína byť podozrivý. Papričky som dal bokom, kým im nájdem miesto. O chvíľu som si mimovoľne pretrel oči… Bola to láska na prvú bolesť.

Autentickosť

vlastné recepty z vlastných surovín

Lokálnosť

používame len lokálne suroviny

Úspech

sme najoceňovanejší slovenský výrobca

Hovoria o nás

Naše úspechy

Podarilo sa nám získať si srdcia (i jazyky) domácich aj medzinárodných profesionálov v oblasti gastronómie, ktorí o čili produktoch vedia najviac. Špeciálne nás tešia tieto uznania:

The World Hot Sauce Awards (USA) – majster sveta

V roku 2017 sa nám podaril nevýdaný kúsok. Náš Mr.T získal prvé miesto v súťaži štipľavých omáčok a stal sa tak majstrom sveta! A dokázal tak, že titul „Mr.“ v jeho mene je naozaj opodstatnený.

The Hot Pepper Awards (USA) – zlato

Že život vie byť sladký aj štipľavý zároveň, presvedčil porotu náš čili džem Killer Tomatoes v roku 2020. Tak ako v živote, tajomstvo jeho úspechu spočíva vo vyváženosti.

Scovie Awards (USA) – zlato

Súťaž nesie meno vedca Wilbur Scoville, ktorý vynašiel test na určenie stupňa pálivosti čili papričiek. Naša omáčka Tiny Monster v roku 2019 dokázala, že sa v rebríčku súťaže nachádza oprávnene.

Great Taste (Veľká Británia)

Už od roku 1993 oceňuje táto Britská inštitúcia najlepších z oblasti gastronomických špecialít. V roku 2020 sa do rodiny najlepších dostala naša omáčka Intro. A to je ešte len začiatok!

Máte otázky

Neváhajte nás hneď kontaktovať!

Prejsť na začiatok